Доступність посилання

ТОП новини

Фортеця міністра екології уряду Азарова. Аерозйомка («СХЕМИ» | ВИПУСК №16)


Також у випуску: Ніч виборів: штабне закулісся

Неприступна фортеця міністра Злочевського

Журналісти передачі «Схеми» віднайшли цілу фортецю під Києвом, яку собі збудував колишній міністр екології та природних ресурсів в уряді Азарова – Микола Злочевський. Фортеця розмістилась на 4 гектарах заповітної землі з виходом до води. Місцеві мешканці скаржаться, що підпливати до берегів маєтку смертельно небезпечно – через колючий тин з підведеною електричною напругою та озброєну охорону. Журналіст Максим Савчук влаштував аерозйомку – щоб з повітря показати вражаючі володіння Миколи Злочевського.

Ніч виборів: штабне закулісся

Виборчі штаби політичних сил у день виборів – точки найвищого емоційного накалу українського політикуму. Особливо ближче до ночі, після оголошення попередніх результатів виборів. Журналісти «Схем» Сергій Андрушко та Олена Логінова півночі курсували між місцями дислокації політичних партій та зібрали найцікавіші кадри із закулісся виборчих штабів.

 • Зображення 16x9

  Максим Савчук

  Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»). Ментор проєкту «Схеми в регіонах» (спільний проєкт програми «Схеми: корупція в деталях» та Інституту розвитку регіональної преси).

  Народився у селищі Баришівка на Київщині. Здобув освіту інженера в Національному транспортному університеті та філолога в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у газеті «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі.

  У 2015 році розслідування «Questions Raised Over Poroshenko’s Role In Valuable Kyiv Land Deal» («Таємниці землі президента Порошенка») потрапило до шорт-листу міжнародного конкурсу асоціації мовників AIB.

  Переможець конкурсу журналістських розслідувань ім. В. Сергієнка (2019 рік) із матеріалом «Зелена родина ру» (про кінобізнес Володимира Зеленського у Росії).

  У 2020 році здобув друге місце на конкурсі журналістських історій DataUp із матеріалом «Американська мрія Віктора Медведчука» (співавтори - Любомира Ремажевська та Олександр Чорновалов).

  Розслідування «Американська мрія Віктора Медведчука» перемогло на Національному конкурсі журналістських розслідувань. Оголошення переможців та нагородження відбулося під час фестивалю розслідувальної журналістики «Межигір’я Фест» в колишній резиденції експрезидента-втікача Віктора Януковича у вересні 2021 року.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG