Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2019, Київ 23:53

Екс-міністр Злочевський отримав 14 гектарів лісу на півстоліття за копійки («СХЕМИ» | ВИПУСК №17)


Також у випуску: Старі схеми нової влади | Дорогому президенту

Неприступна фортеця екс-міністра Злочевського: земля за безцінь.

Продовження розслідування Максима Савчука. В минулій програмі ми показали маєток екс-міністра екології уряду Азарова – Миколи Злочевського. Збудований він у заповітній зоні під Києвом, має власний вихід до води, а з вигляду нагадує неприступну фортецю. Та ми звернули увагу на те, що окрім приватної землі, екс-міністр огородив високим парканом ще й 7 гектарів державного лісу. Невже екс-міністр вчинив самозахоплення?

Старі схеми нової влади

Як «свободівський» міністр агрополітики Ігор Швайка всіма силами приховував, що на агрострахуванні в Україні досі заробляють фірми з оточення Віктора Януковича. Навіть настанови голови партії Олега Тягнибока не допомогли.

Дорогому президенту

Колишній президент Віктор Янукович запам’ятався в тому числі своєю величезною жадібністю. Коштовні подарунки йому робили олігархи, політики, міністри. Коштовності, подаровані чиновнику – законом розцінюються як хабар. Тож Сергій Андрушко вирішив з’ясувати – що робить з коштовними подарунками вже новий президент – Петро Порошенко, скажімо чи передає їх в спеціальний музей, як цього вимагає процедура. Про те, як ми шукали дари Порошенку – дивіться у сюжеті.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG