Доступність посилання

ТОП новини

Три дні нової Ради («СХЕМИ» | ВИПУСК №21)


Також у випуску: Розбагатіти по-українськи

Три дні нової Ради

Нарешті запрацював новообраний парламент. Призначення уряду, розподіл комітетів - це першочергові завдання депутатів. А що відбувалося за лаштунками нової Ради у перші дні її роботи? Про це репортаж нашого журналіста Сергія Андрушка.

Розбагатіти по-українськи

Не секрет, що найбільші гроші в Україні були зароблені на продажі газу. Так було, наприклад, з колишніми прем'єр-міністрами Павлом Лазаренком і Юлією Тимошенко, олігархами Дмитром Фірташем та Сергієм Курченком. За часів Віктора Януковича на продажі газу заробляли люди, наближені до так званої Сім'ї. Серед них - і колишні міністри Едуард Ставицький та Микола Присяжнюк, а також нардеп Юрій Іванющенко. Саме їм, за даними Української правди, підконтрольна фірма «Голден Деррік», що буквально на очах перетворилася на великого газовидобувача. Одночасно держава в особі НАК «Надра України» втратила свої позиції. І тепер переживає великі складнощі у тому, аби відсудити свої активи у колишніх регіоналів. Хто з суддів грає на руку соратникам Януковича? Розслідування Олександра Чорновалова.

  • Зображення 16x9

    Олександр Чорновалов

    Співпрацюю з Радіо Свобода з 2015 року. Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми. Корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та Першого суспільного). Маю економічну освіту. З 2005 по 2014 рік працював в щотижневій газеті «Комерсант-Україна», пройшов шлях від журналіста до редактора відділу. Призер і номінант багаточисленних журналістських конкурсів.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG