Доступність посилання

ТОП новини

Познер про критику Макаревича: «Поспішаю вам повідомити, що це повний фейк»


Журналіст не критикував Макаревича за ролик для українського каналу до Дня пам’яті

У мережі з’явилось «інтерв’ю» Володимира Познера, в якому він розкритикував слова Андрія Макаревича із ролика каналу СТБ «Щоб пам’ятали». Про те, що подібних заяв відомий російський журналіст не робив, повідомили на його офіційному сайті.

ЗАВАНТАЖИТИ

6 травня в мережі з’явилось фейкове інтерв’ю Володимира Познера. Деякі сайти і блоги використали «цитату» журналіста із цього фейку під назвою: «Навіщо Макаревич Росії?»

«Слова Макаревича про те, що Гітлер і СРСР роздерибанили Польщу, можуть викликати тільки огиду! Це верх цинізму! Ставити знак рівності в таких поняттях може тільки мерзотник і людина без сумління. СРСР це не тільки Росія. Нас було п'ятнадцять республік. І кожна, як могла, давала відсіч загарбникам. І тепер сказати таке. Чи це не образа, кинута в обличчя всім ветеранам п'ятнадцяти республік? Це не людина, я більше не хочу жити з ним в одній країні. Навіщо Макаревич у Росії? Він нас так ненавидить, але заробляє на хліб з ікрою тут, а широкий доступ до ТБ і медіа дає йому прекрасну можливість пропагувати свої бридкі думки і заражати ними уми не тільки росіян і українців!»

Про те, що такого інтерв’ю Познер не давав, повідомили на офіційному порталі журналіста:

«Володимир Познер ані з сайтом, на якому розміщене це інтерв'ю, ані з «журналістом», який вигадав цю маячню, не мав справи».

Володимир Познер: «Поспішаю повідомити вам, що це повний фейк. З сайтом... я ніколи не мав справи і мати не буду. Ніякого... я не знаю. До Макаревича я ставлюся винятково добре».

Днями лідер гурту «Машина часу» Андрій Макаревич взяв участь у зйомці відео до Дня пам’яті для телеканалу СТБ під назвою «Щоб пам’ятали».


На цю ж тему:

04.05.2015
Фейк ЗМІ Росії: «Шабаш відьом» підтримало Міноборони України

Цим журналісти «засвідчили» те, що «Україна йде стопами третього рейху» далі
04.05.2015
Російський фейк в українському медіапросторі живе 2-3 години – експерт

«Інформаційні війська» охоплюють мільйонну аудиторію – заступник міністра Артем Біденко далі
30.04.2015
Фейк ЗМІ Росії: Порошенко затвердив символом Перемоги бандерівський прапор

Так інтерпретували слова Порошенка про червоно-чорні кольори далі

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG