Доступність посилання

ТОП новини

Прикордонники повідомляють про бій із диверсійно-розвідувальною групою на кордоні з Росією


(ілюстраційне фото)
(ілюстраційне фото)

На ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» Луганського прикордонного загону в суботу, 16 травня, відбулося бойове зіткнення прикордонного наряду з групою невідомих озброєних осіб, повідомили в Державній прикордонній службі.

За повідомленням, на напрямку Можаївка (Росія) – Герасимівка (Україна) прикордонники виявили на відстані 200 метрів від державного кордону невідому особу. При спробі переслідування та затримання її на відстані 100 метрів від державного кордону правоохоронці виявили ще кілька осіб у маскувальних халатах, які при появі прикордонників відкрили вогонь, мовиться в повідомленні.

«Розпочався бій. У результаті злагоджених дій українських військових диверсійно-розвідувальна група змушена була відступити. Терористи, які намагалися здійснити диверсію, відійшли на територію Росії. Однак у результаті підриву ручної гранати, кинутої диверсантами, отримав наскрізне осколкове поранення один із прикордонників», – мовиться в повідомленні.

Раніше прикордонники вже кілька разів повідомляли про напади, що здійснювалися з боку Росії на ділянці кордону на північ від зони антитерористичної організації, в першу чергу в Луганській області.

XS
SM
MD
LG