Доступність посилання

19 Січень 2018, Київ 00:18

Пожежа під Києвом. Живий блог

16 резервуарів охоплені полум’ям. У результаті пожежі загинула одна людина, 14 поранені, повідомляють у МВС. Відкрито провадження за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».


20:34 9.6.2015

Поради місцевим жителям та киянам

Міська рада Василькова рекомендує вивезти з міста дітей і вагітних.

«Просимо мешканців міста: без крайньої потреби не виходити з осель; тримати закритими вікна; зважено реагувати на новини й повідомлення у засобах масової інформації; утриматися від споживання будь-якої городини (овочів та фруктів з власних городів); не потрапляти під дощі. Радимо вивезти з зони небезпеки вагітних жінок та дітей», - йдеться в повідомленні на сайті міської ради.

Екологи радять місцевим жителям не виходити без потреби на вулицю, завісити чи закрити щілини вікон мокрою тканиною. В Державній службі з надзвичайних ситуацій радять мешканцям пити багато молока, щоб не отруїтися токсинами від пожежі на нафтобазі під Києвом.

Як йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України в Києві, молоко - це універсальний детоксикант при всіх отруєннях

А мер Києва Віталій Кличко заявив:

"З метою попередження погіршення ситуації в Києві я розпорядився вжити наступних заходів: не допускати спалювання відходів, приготування їжі на відкритому повітрі та в невстановлених місцях; обмежити рух вантажного транспорту на вулицях міста; здійснювати в столиці щоденний полив проїжджої частини та тротуарів вулиць, прибудинкових територій і зелених зон. Також звертаюся до людей, які мають хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, серцево-судинні хвороби, хвороби легенів, шкіри та алергічні прояви, з проханням обмежити перебування на відкритому повітрі”, - сказав Кличко.

Від пожежі на нафтобазі на Київщині загинули 4 людини. Наразі продовжують горіти 3 резервуари. Рятувальники сподіваються погасити вогонь до завтра

На цьому Радіо Свобода закінчує Живий блог. Триматимемо Вас у курсі всіх подій.

20:24 9.6.2015

Юрій Костенко, екс-міністр екології та ядерної безпеки: Ліквідатори демонструють безпорадність

19:26 9.6.2015

На місці пожежі починають пінну атаку!

19:19 9.6.2015

У Києві небезпечні речовини в повітрі перевищують гранично допустимі норми

Дослідження атмосферного повітря, які проводять в Києві, показують, що вміст у ньому речовин, які утворюються в процесах горіння, перевищує гранично допустимі концентрації. Про це сказав мер столиці Віталій Кличко, повідомили у прес-службі міського голови.

Дослідження повітря проводяться на період ліквідації пожежі, на вміст загальнопоширених речовин, що контролюються в системі моніторингу атмосферного повітря, і які утворюються в процесах горіння: азоту діоксид, вуглецю оксид, сірчистий ангідрид, пил.

«За результатами досліджень 9 червня 2015 року вміст ангидідриду сірчистого в повітрі в контрольних точках перевищував гранично допустимі концентрації в 2,5-6,7 рази. Через погодні умови у приземному шарі атмосферного повітря накопичуються забруднюючі речовини. За рівнем забруднення ангідридом сірчистим ситуація характеризується як недопустима, а за ступенем небезпечності – як помірно небезпечна і небезпечна», - повідомив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG