Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 10:52

Білборди угруповання «ЛНР». Нащадок Партії регіонів готується до виборів (фотогалерея)

Спекуляція на війні, комунальні борги та передвиборна агітація. На відміну від окупованої Донеччини, сепаратисти угруповання «ЛНР», яке визнане в Україні терористичним, не намагаються додати оптимізму луганчанам.

Більшість місць для білбордів у Луганську залишаються порожніми – ділове життя у найсхіднішому обласному центрі України завмерло. Однак, бойовики угруповання «ЛНР» використовують рекламні площі для власної агітації. На противагу донецькам «колегам», тут немає єдиної концепції просування бренду «ЛНР». Навпаки, Ігор Плотницький і його оточення із більшою наснагою «піарять» луганського нащадка Партії регіонів – так званий «суспільний рух «Мир Луганщині», що, за задумом верхівки угруповання «ЛНР», повинен взяти більшість голосів на майбутніх місцевих виборах, що всупереч Мінським домовленостям призначені тут без узгодження з українською владою на 1 листопада.

Але сепаратисти не забувають і про військову пропаганду. Активно використовується тематика Другої світової війни, а також зображення жахів сучасної війни, щоб зумовити вступ жителів Луганська до лав збройних підрозділів сепаратистів. Інша популярна тема – нагадування про потреби сплачувати комунальні борги, не зважаючи на те, що більшість мешканців окупованого міста не має роботи і постійної заробітної плати.

XS
SM
MD
LG