Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 19:33

Україна і Канада завершили переговори про зону вільної торгівлі


У перебігу робочого візиту прем’єр-міністра Арсенія Яценюка до столиці Канади Оттави підписано документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою, повідомила пресова служба уряду.

Яценюк при цьому наголосив, що підписання цього документа – це «відкриття нової сторінки у двосторонніх відносинах України та Канади», яка має поглибити українсько-канадську співпрацю, збільшити двосторонні інвестиції, мовиться в повідомленні.

Від імені уряду України прем’єр висловив вдячність урядові Канади за всі зусилля на підтримку України.

Положення проекту Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою забезпечують, зокрема, поглиблення торговельного та економічного співробітництва, в тому числі в частині торгівлі промисловими і сільськогосподарськими товарами, захисту інтелектуальної власності, регулювання державних закупівель.

Одразу після набуття чинності угоди Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку товарів; Натомість Україна, перш ніж лібералізувати ринок, повністю скасувавши імпортні мита, матиме в розпорядженні перехідний період, повідомили в Кабміні.

У довгостроковій перспективі для бізнесу угода стане можливістю диверсифікації торговельних потоків, стане поштовхом до модернізації українських підприємств для виробництва товарів із високою доданою вартістю для експорту до Канади.

XS
SM
MD
LG