Доступність посилання

ТОП новини

Фестиваль «Дивоцвіт», присвячений легендарному розпису, відбувся в Петриківці (фотогалерея)

В селі Петриківка на Дніпропетровщині відбувся щорічний фестиваль «Дивоцвіт», на якому місцеві майстри виставляли свої найкращі роботи, зроблені у стилістиці легендарного петриківського декоративного розпису. Цього року організатори мали проблеми з його проведенням, адже обласні чиновники в останній момент вирішили скасувати подію – нібито через загрозу теракту.

Проте завдяки ініціативі петриківських художників, «Дивоцвіт» все ж таки відбувся, та ще й зібрав чимало народу з самого села, Дніпропетровської області та інших куточків України. Петриківський розпис – це українське декоративно-орнаментальне малярство, традиції якого зародились у невеличкому селищі біля Дніпропетровська.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG