Доступність посилання

ТОП новини

США нададуть Україні системи спостереження за державним кордоном


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

«Укороборонпром» підписав відповідну угоду цього місяця з американською корпорацією Аероскрафт

Системи радарного та відеоспостереження кріпляться на мобільних платформах, які швидко розгортаються на проблемних ділянках кордону. Кожна система обладнана високочутливою мультиспекторною HD камерою, радаром, пристроєм локації стрільби та іншими сенсорами. Платформа дає можливість засікти рухому ціль як на землі, так і в повітрі на відстані до 90 і 140 кілометрів відповідно, тримаючи у полі зору до 200 цілей. Також вона здійснює відеоспостереження вдень і вночі у радіусі до 30 кілометрів. Управління комплексами здійснюється з мобільних командних пунктів групою з кількох фахівців.

Системи обіцяють почати встановлювати в Україні до кінця року.

«Ми підписали з компанією «Аерос» угоду про постачання приладів, які дадуть нам можливість захистити наш кордон. Також разом з нашим державним концерном Укроборонпром ми плануємо виготовляти елементи цих систем в Україні. Це позитивний приклад співпраці між США та Україною», – каже перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

«Я пишаюся і для мене висока честь доставити в Україну досконалі американські системи спостереження. Це допоможе і підтримає вас у боротьбі за свободу. Ми, наша команда, працюємо день і ніч над цим проектом. Це особливе почуття, знати що твоя робота може врятувати чиєсь життя, знати що ти допомагаєш боротися зі злом – це особлива місія. З нашої точки зору, те що відбувається в Україні – це не лише українська проблема, це наша спільна проблема. Ми мусимо бути разом», – говорить засновник та керуючий директор компанії «Аерос».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG