Доступність посилання

ТОП новини

Королівство «ДУС» («СХЕМИ» | ВИПУСК №58)


Державне управлінння справами – легендарна структура, ціла імперія, що утримується коштом державного бюджету

Державне управлінння справами – легендарна структура, ціла імперія, що утримується коштом державного бюджету. Його мета – забезпечувати побут чиновників найвищого рангу – Президента, депутатів та міністрів.

Вона давно вже перетворилася на машину з пожирання грошей платників податків, Гроші ці йдуть, зокрема, на утримання санаторіїв, лікарень, ресторанів, аптек, перукарень і навіть горілчаного заводу. Загалом цьогоріч на утримання ДУСі, як її називають в народі – передбачено 1 мільярд 160 мільйонів гривень!

Позбутися всього цього, пустити з молотка – одна з обіцянок політиків, що прийшли до влади після революції. Один з перших кроків був з фанфарами оголошений рік тому – відкрили державні дачі для всіх охочих, хто готовий платити ринкову ціну за оренду будівель та кімнат.

Журналіст Сергій Андрушко спробував поселитися в Конча-Заспі, інспектував імперію ДУС післямайданного періоду – та з'їздив у Польщу, щоб подивитись на Державне управління справами у сусідній європейській країні. Спеціальний репортаж програми Схеми – спільного проекту Радіо Свобода та Першого суспільного каналу.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG