Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 04:18

Генератори державних втрат («СХЕМИ» | ВИПУСК №63)


Також у випуску: Нові старі прокурори

Генератори державних втрат

Стратегічне державне підприємство – харківський «Електроважмаш» – цікавий об’єкт для вивчення. І вельми показовий з точки зору вивчення того, як працюють державні компанії.

Унікальне підприємство випускає обладнання для багатьох видів електростанцій: гідро- та турбогенератори для теплових і атомних електростанцій, а також електродвигуни для тепловозів і електровозів. Працює здебільшого на експорт. Здавалося б, все що треба – це чекати на дивіденди, які державне підприємство мусить кожного року платити в бюджет.

Але не так все просто. Більшість продажів продукції «Електроважмашу» організована через фірми-посередники. Отже, саме вони знімають вершки. Чому так стається та що з цим робити, намагався з’ясувати Олександр Чорновалов, який спеціально вирушив на завод до Харкова.


Нові старі прокурори

Чи все з прокурорами в Україні безнадійно? Цього тижня таке питання собі поставив наш журналіст Сергій Андрушко – і почав відвідувати відбіркові конкурси та тестувати кандидатів.

Конкурси зараз якраз у розпалі. Як раніше анонсували в Генеральній прокуратурі, у країні мають набрати 700 місцевих прокурорів. Відповідно до нового закону про прокуратуру, вже наприкінці року вони почнуть працювати.

Нові прокуратури називатимуться місцевими, а районні, міжрайонні та міські кануть у небуття через реорганізацію.

Хто ж вибирає нових прокурорів та якої якості нові кандидати? Чи здатні вони змінити якість правосуддя? Дивіться та судіть самі.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG