Доступність посилання

ТОП новини

Життя по-вінницьки: бастіон Кістіона («СХЕМИ» | ВИПУСК №85)


Також у випуску: «Відродження» Коломойського | Пільговики та привілейовані Життя по-вінницьки: бастіон Кістіона

Життя по-вінницьки: бастіон Кістіона

В Україні новий уряд. Виходець з міста Вінниця новий прем’єр Володимир Гройсман зміг вибороти і частину крісел для своїх давніх соратників з області.

Один з них - Володимир Кістіон, тепер український віце-прем’єр-міністр. Раніше – заступник мера Вінниці, а ще до цього – голова вінницього водоканалу.

Саме за його керівництва водоканал безоплатно віддав свої землі під приватну забудову, а на одній ділянці згодом виріс і маєток самого Володимира Кістіона. Який ви не знайдете в його декларації.

Чому - з’ясувала Анастасія Іванцова.


«Відродження» Коломойського

Минулий Кабмін Арсенія Яценюка багато звинувачували у зв’язках з олігархами. Голосування за уряд Гроймана також не обійшлося без їхньої допомоги.

Так, наприклад, депутатська група «Відродження» у повному складі підтримала нового прем’єра. Про те, що вона контролюється олігархом Ігорем Коломойським було багато розмов і здогадок.

А журналіст Михайло Ткач тепер зафільмував, як депутати групи ходили в офіс Коломойського прямо напередодні голосування за новий уряд. Про те, як влада знову домовлялась олігархами – спеціальний репортаж.

Пільговики та привілейовані

Після Революції гідності влада оголосила про повне скасування пільг та привілеїв для колишніх високопосадовців.

Насправді ж, Сергій Андрушко з’ясував, що красиве життя обмеженого кола осіб продовжує оплачуватися з бюджету, тобто за рахунок платників податків. Хто вони - дивіться далі.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG