Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 09:37

Садовий не буде президентом (огляд преси)


Сьогодні львівський мер може втратити все, на що поклав добрий десяток років

В той час, як «русский мир» втрачає свої декласовані верстви населення, Україна змушена втрачати найкращих представників суспільства, констатує експерт «Газети по-українськи». Він наголошує, що «русский мир» втрачає автомийників. Україна – оперних співаків, журналістів, айтішників, бізнесменів. Росія перемелює український генофонд. Робить з Україною те, що зробила з собою, наголошує «Газета по-українськи».

Відчуття перерваного польоту муляло міському голові Львова Андрієві Садовому весь червень. Такого розгардіяшу в поведінці львівського мера ніколи не спостерігали, стверджує «Газета по-українськи». Більше того, жоден з українських політиків так методично й вивірено не йшов до омріяної посади президента, настільки скрупульозно не «вилизував» свій імідж. І сьогодні львівський мер може втратити все, на що поклав добрий десяток років – політичний капітал, «євромерський» багаж, образ великого господарника, вірного християнина. Гора львівського сміття з Грибовицького звалища, що поховала під собою трьох рятувальників та комунальника, може поставити хрест на президентських амбіціях Садового. Більш того, як переконують експерти газети, мер не добуде третю каденцію на посаді міського голови. Заголовок статті – «Садовий не буде президентом».

Нерішучість власного керівництва та жорсткий пресинг з боку влади завдали іміджу «Самопомочі» відчутного удару, погоджується і дописувач «Українського тижня». І, все ж, на думку автора статті, ховати «Самопоміч» було б величезною помилкою, адже свої 7–9% вона має й зараз. Однак тепер партії доведеться терміново змінювати стратегію й робити якісь активні кроки. Бо зараз все складається так, що останні події можуть остаточно підірвати віру виборців у дієздатність цієї структури. Про це йдеться в статті «Самовтрата».

Життя вчить українців переходити від євроромантизму та єврооптимізму до єврореалізму та прагматизму. Радикальний вчинок британців щодо виходу з ЄС, насправді, привідчиняє двері для можливого альтернативного розвитку європейської цивілізації. Про наслідки для України та стратегічні перспективи від британського референдуму розповідає газета «Голос України».

Державна служба зайнятості серед п’яти найбільш затребуваних спеціальностей називає агрономів. І, як переконує в «Газеті по-українськи» президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса, у сільському господарстві не вистачає трактористів, слюсарів, токарів. Натомість є надлишок юристів, бухгалтерів, економістів. На полі немає кому працювати, хоча зарплата агронома може сягати кількох тисяч доларів, зазначає Ліссітса.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG