22 Вересень 2018, Київ 22:44

Другий день Олімпіади: перше «золото» косовців (фотогалерея)

Олімпійська збірна Косово вперше в своїй історії виборола «золото», а олімпійці з Китаю, Швеції та США встановили низку світових рекордів

У Ріо тривають ХХХІ літні Олімпійські ігри. 7 серпня розіграли чергові 14 комплектів нагород. Олімпійська збірна Косова вперше в своїй історії виборола «золото», а олімпійці з Китаю, Швеції та США встановили низку світових рекордів.

Другий день змагань не став переможним для більшості українських спортсменів. Олімпійська чемпіонка 2004-го Олена Костевич посіла 28 місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів, а український дзюдоїст Георгій Зантарая поступився у стартовій сутичці у вазі до 66 кілограмів португальцю Сеоржіу Олейнику. Невдало розпочали і українські боксери – Денис Солоненко у категорії до 81 кілограма поступився в першому колі азербайджанцю Теймуру Маммадову і вибув з турніру. Українська тенісна пара Ольга Савчук – Еліна Світоліна програла чеській парі Андреа Главачкова – Люсі Градецька.