Доступність посилання

ТОП новини

Українці у Вашингтоні відзначали День Незалежності під дощем


(©Shutterstock)

Дощ надворі, сонце у серці – з таким настроєм відзначала День Незалежності українська громада у передмісті Вашингтона.

Незалежність України – це свобода особистості, свобода від зовнішнього впливу та можливість навчити своїх дітей традицій свого народу. Так говорили про відзначення 25-ї річниці української незалежності відвідувачі заходу.

«Для мене персонально це означає вибір, незалежний вибір: як я можу навчити свою родину, своїх дітей українським традиціям. І також для мене це незалежність України, коли ми можемо показати усьому світові, що ми незалежна країна, зі своєю мовою, зі своїми традиціями», – каже Олеся Дудар-Притчард, відвідувачка фестивалю.

«Для мене незалежність означає те, що Україна наша буде мати самостійність, свою соборність, цілісність, тобто ціла Україна, включаючи Донбас і Крим, тому що вони є частиною України. Україна незалежна для мене є також Україна без свавілля, без корупції. Дійсно, щоб Україна прямувала так, як прагнули хлопці на Майдані, за яку вони віддали своє життя», – додає Ярина Ясинська-Ґрейвз.

Святкування Дня Незалежності українською громадою у США демонструє тісний зв’язок з Батьківщиною, додає настоятель церкви Святої Трійці отець Олександр.

«Ми підтримуємо, підтримуємо Україну не тільки в дусі, в серці, думками, але й підтримуємо діями також. Підтримуємо і розуміємо, що ми всі разом, і та єдність означає досить багато. Тож, я бажаю для України тільки самого найкращого, це і є засобом нашого святкування. І всі люди задоволені. Хоча погода трішки нас підвела, але сонце вже світить. Так, як світить воно в наших серцях», – наголосив отець Олександр Думенко.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG