Доступність посилання

ТОП новини

Вайс: летальна зброя Україні від США – під питанням


Фото ілюстративне

Ухвалений Палатою представників Конгресу США законопроект «Про підтримку стабільності і демократії в Україні», який, серед іншого, передбачає можливість надання Україні летальних озброєнь, потребує розгляду та ухвалення у Сенаті США. Водночас ознак того, що це відбудеться негайно – немає, заявив Ендрю Вайс, віце-президент з досліджень аналітичного центру Carnegie Endowment for International Peace (Вашингтон).

«Ознак того, що Сенат негайно візьметься за розгляд законопроекту – немає», – зауважує експерт у мережі Twitter.

Ухвалений законопроект, дійсно, має бути розглянутий Сенатом. На цьому етапі до законопроекту може бути внесено зміни. У разі схвалення законопроекту у його чинній редакцій, він буде переданий на підпис президента США.

Між тим, ухвалення Палатою представників Конгресу США законопроекту «Про підтримку стабільності і демократії в Україні» вітають американські законодавці.

«Пишаюсь ухваленням законопроекту...Він демонструє багатогранну підтримку України з боку США і водночас створює додатковий тиск на Росію за порушення територіального суверенітету України. Сьогодні Палата представників стала на бік України на законодавчому рівні і зробила це дуже ефективно», – конгресмен-республіканець Адам Кінзінґер.

«Закон містить заборону на визнання Сполученими Штатами анексії Російською Федерацією Криму. Передбачається, що відповідні санкції залишатимуться чинними доки Президент США не надасть до Конгресу свідчення про відновлення суверенітету України над півостровом.
До переліку передбачених законом координованих з союзниками та партнерами США засобів підтримки України включено летальні оборонні системи озброєнь. Окремі його положення спрямовані на посилення протидії російській інформаційній пропаганді та сприяння залученню іноземних інвестицій в економіку України», – пише про ухвалений у Конгресі законопроект посольство України у США.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG