Доступність посилання

ТОП новини

Трамп програв дебати і Клінтон, і власному его – американські оглядачі


Гілларі Клінтон і Дональд Трамп по завершенні перших президентських дебатів, 26 вересня 2016 року
Гілларі Клінтон і Дональд Трамп по завершенні перших президентських дебатів, 26 вересня 2016 року

Перші президентські дебати виграла Гілларі Клінтон. На цьому сходяться більшість коментаторів, які дали оцінку дискусії Дональда Трампа та кандидата у президенти США від Демократичної партії, яка відбулась у понеділок у прямому ефірі американського ТБ.

«Голос Америки» вів Twitter трансляцію події, висвітлюючи головні тези учасників.

Клінтон виграла дебати також і на думку більшості учасників експрес-опитування проведеного каналом CNN.

62% віддали перемогу Клінтон, а 27% – Трампу.

При цьому знайшлись коментатори незадоволені рівнем дебатів взагалі.

«То це і є найкращі представники Америки?» – із цим питанням за підсумками президентських дебатів звернувся до своїх читачів популярний американських консервативний оглядач Гленн Бек.

«Не можу навіть вгадати, хто переміг. Але скажу так: народ США та весь західний світ програли», – написав у Facebook Бек.

На думку багатьох оглядачів, Трамп раз по раз заковтував наживку, яку закидала Клінтон, витрачав час на виправдовування себе і втрачав нагоди поставили у незручне становище саму Клінтон.

Він занурювався у деталі роботи свого бізнесу, наводив важкі для розуміння подробиці та втрачав думку. Клінтон на фоні Трампа, який раз за разом «заводився», видавалась дуже зваженою.

«Трамп виграв перші 30 хвилин дебатів. Потім Гілларі зачепила його питаннями про його бізнес і він нив та плутав слова наступну годину», – пише консервативний оглядач Бен Шапіро.

«Чи Трамп бодай колись не піддавався на провокацію? Він не здатен контролювати свої пориви. Давайте дамо йому ядерну кнопку», – підсумовує враження від виступу Трампа Курт Ейченвальд з видання Vanity Fair, який тривалий час нещадно критикує Трампа.

«Его Трампа – це головне у цій виборчій кампанії, і воно дуже зашкодило йому сьогодні. Він пропустив найзручніші нагоди перейти у наступ, бо по-дитячому захищався від нападок на себе», – твітує консервативний Бен Шапіро.

«Оцінки за дебати: Клінтон – найнижчий бал; Трамп – найнижчий бал; виборці на рівні праймериз (за їх підсумками Клінтон та Трамп стали офіційними кандидатами від демократів та республканців відповідно – ред.) теж отримують двійку. А ще я допив пляшку віскі. Чекаю не дочекаюсь кінця світу», – твітує Мет Волш, популярний американський політичний блогер.

«Я можу аргументувати, що Клінтон об’єктивно перемогла. Але я сумніваюсь, що хоча б один виборець з табору Трампа перейде до неї і навпаки», – Скотт Гіллмор, дописувач видання Boston Globe.

«Не думаю, що Трамп втратив жодного із своїх відданих прихильників, але не бачу, як він міг здобути хоч одного нового», – пише Джош Грінман з видання New York Daily News.

«Не згоден з тими, хто каже, що ці дебати не вплинуть на виборців. Привабливість Трампа базується на іміджі переможця, а сьогодні він програв», – твітує Івор Тосселл з видання Buzzfeed.

У самого Трампа після дебатів, здається, визнали – республіканець не говорив про те, що хотіли чути його виборці.

«Сьогоднішні дебати проігнорували ключові питання, які мають найбільше значення для американців. Ми маємо донести правду безпосередньо до американців, які важко працюють і хочуть повернути собі нашу країну», – закликає офіційна сторінка Трампа у Facebook.

Більше про головні тези дебатів – у підбірці твітів, які були зроблені безпосередньо у ході дискусії кандидатів у президенти США

Запис прямої трансляції теледебатів Гілларі Клінтон і Дональда Трампа, яку здійснювала російська редакція «Голосу Америки»

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG