Доступність посилання

ТОП новини

Як заповнити заявку на «ґрін-кард» – офіційна інформація посольства США


©Shutterstock

«Заявки на участь у розіграші ДВ-2018 потрібно подати у електронному вигляді на www.dvlottery.state.gov у період з 12:00 за Східним літнім часом (GMT-4) 4 жовтня 2016 року (вівторок) до 12:00 за Східним стандартним часом (GMT-5) 7 листопада 2016 року (понеділок)», – повідомляє сайт посольства США в Україні.

Щоб не стати жертвою шахраїв, я закликаю вас користуватись лише офіційними джерелами інформації
Вільям Дж. Бістранські

«Щоб не стати жертвою шахраїв, я закликаю вас користуватись лише офіційними джерелами інформації. Пам’ятайте – лотерея є безкоштовною. Ви можете самостійно зареєструватись у програмі, і за це не потрібно платити гроші», – розповів у спеціальному відео-зверненні, присвяченому старту лотереї, генеральний консул США в Україні Вільям Дж. Бістранські.

Дипломат також закликав усіх зацікавлених переглянути спеціальне відео, яке у посольстві США підготували, щоб роз’яснити, як брати участь у лотереї Green Card.

Додаткову інформацію з приводу подання заявки на участь у лотереї та інше також можна знайти на сайті посольства США в Україні.

ВАЖЛИВО: 7 жовтня з 15:00 до 16:30 посольство США проводить у Twitter чат, де можна поставити запитання з приводу лотереї Greed Card. Щоб ваше запитання було розглянуто, додайте до його тексту хештег #DVUA.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG