Доступність посилання

ТОП новини
17 травня 2021, Київ 14:55

В Азербайджані розпочалися слухання щодо вимоги заблокувати сайт Радіо Свобода


(©Shutterstock)

Суд у Баку розпочав слухання щодо вимоги влади Азербайджану заблокувати сайти чотирьох незалежних ЗМІ – серед них і азербайджанської служби Радіо Свобода.

Позов подав Фаїк Фарманов, голова Центру електронної безпеки при Міністерстві транспорту, комунікацій і високих технологій.

Засідання суду 27 квітня було коротким. Слухання перенесли на 1 травня після того, як адвокати захисту попросили надати їм усі документи.

Згідно з поданими до суду документами, Міністерство обмежило доступ до цих сайтів 27 березня, згідно з інструкціями Генпрокуратури Азербайджану.

Сайт азербайджанської служби Радіо Свобода та інші звинувачують у «створенні загрози» національній безпеці Азербайджану.

Президент Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Томас Кент назвав дії влади Азербайджану спробою «брутальної цензури, спрямованої на залякування незалежних медіа».

Спроби заблокувати сайт азербайджанської служби Радіо Свобода почалися після публікації розслідування про фінансову діяльність родини президента Ільгами Алієва та його близького оточення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG