Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:04

Військова співпраця України із Заходом триває попри політичні випробування


Міністри оборони України Степан Полторак і державний секретар Великої Британії з питань оборони Майкл Фаллон підписують Спільну заяву з питань розвитку співробітництва в оборонній сфері. Київ, 20 січня 2017 року (ілюстраційне фото)

Президент США Дональд Трамп у телефонній розмові з російським президентом Володимиром Путіним у вівторок не обговорював теми України. Це дало підстави деяким коментаторам припустити, що президент Трамп може намагатися оминати українське питання. Попри такі припущення, зараз на найвищому рівні на Заході не лунає навіть згадки про можливе скасування санкцій щодо Росії, і триває військова співпраця США та інших західних країн з Україною.

Про співпрацю та реформування української армії у Лондоні розповідав начальник управління двостороннього співробітництва Генштабу ЗСУ полковник Геннадій Коваленко.

Ми використовуємо досвід країн Заходу, пропускаючи його через призму того досвіду, який набули наші війська під час АТО
Геннадій Коваленко

«Ми використовуємо досвід країн Заходу, пропускаючи його через призму того досвіду, який набули наші війська під час АТО. Тобто, якщо досвід, наприклад, з операцій в Іраку й Афганістані співпадає і може бути використаний, ми розробляємо наші документи з оборонного планування», – сказав полковник в інтерв’ю Радіо Свобода.

Найактивнішими партнерами українських військових Геннадій Коваленко назвав Сполучені Штати Америки, Велику Британію, Канаду, а також Польщу і Литву.

Лише з допомогою британських інструкторів ми навчили 4800 українських військовослужбовців
Геннадій Коваленко

«Лише з допомогою британських інструкторів ми навчили 4800 українських військовослужбовців», – повідомив полковник Коваленко, наголосивши, що часто навчання перетворюється в обмін досвідом.

Український представник згадав про американські автомобілі «Хаммер» та радари для виявлення джерел артилерійського вогню і сказав, що зараз завдання України полягає у створенні можливостей самостійно обслуговувати й ремонтувати надану техніку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG