Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 04:13

Директор ФБР у Сенаті назвав Росію найбільшою загрозою Америці


Директор ФБР Джеймс Комі

Директор ФБР Джеймс Комі у середу у ході слухань у Сенаті заявив, що Росія продовжує втручатись у політичне життя США та назвав її найбільшою загрозою Америці.

«На мою думку, Росія становить найбільшу загрозу для США з поміж усіх країн на планеті, беручи до уваги її наміри та ресурси», – зазначив директор ФБР Джеймс Комі, відповідаючи на запитання.

Комі також погодився, що США мають примусити Росію припинити втручання у внутрішні справи Америки.

Він наголосив, що ФБР не отримало свідчень того, що Росія реально вплинула на результати підрахунку голосів на виборах президента США. Водночас погодився, що Росія втручається у вибори в інших країнах світу і там чинила спроби вплинути на результати виборів.

Джеймс Комі погодився, що якщо залишити втручання Росії у минулі вибори президента США без відповіді, то в майбутньому Москва спробує вплинути власне на результат підрахунку голосів.

У середу директор Федерального бюро розслідувань Джеймс Комі давав свідчення перед юридичним комітетом Сенату і відповідав на запитання про свою роль у торішніх президентських виборах, зокрема про ведене його установою розслідування справи ймовірного втручання Росії, щоб помогти Дональду Трампу бути обраним президентом.

Деякі із запитань стосувалися того, що службовці його відомства довідалися про хакерські атаки на комп’ютери демократів, які працювали у виборчій кампанії суперника Дональда Трампа – Гілларі Клінтон, а також про оприлюднення через WikiLeaks електронної пошти, яка завдала удару кампанії демократичного кандидата.

Президентські вибори у Сполучених Штатах, які відбулися шість місяців тому, і далі перебувають у центрі суперечок між Гілларі Клінтон і Дональдом Трампом.

У своєму першому довшому інтерв’ю у вівторок Клінтон звинуватила директора ФБР у частковій відповідальності за свій програш на виборах. Вона сказала, що була на шляху до перемоги, коли за 11 днів до виборів Комі заявив, що керована ним установа відкриває слідство щодо того, чи Клінтон невідповідно зберігала таємну пошту на приватному комп’ютерному сервері, коли обіймала посаду державного секретаря.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG