Доступність посилання

ТОП новини
23 Травень 2019, Київ 08:45

Законодавча перемога Трампа: Палата представників підтримала новий план медстрахування


Прихильники Obamacare потестують біля Білого дому, 23 березня 2017 року

У четвер Палата представників ухвалила пропонований республіканцями план про часткове скасування і внесення змін до закону про медичне страхування, відомого як Obamacare.

217 законодавців проголосували «за» Trumpcare, 212 –«проти».

Лідер республіканської більшості в Палаті представників Кевін Маккарті висловлював переконання, що законопроект буде підтриманий. Республіканські лідери, включно з президентом Дональдом Трампом, протягом багатьох днів докладали зусиль, щоб переконати законодавців голосувати за республіканський проект закону про медичне страхування.

Два видатні республіканці поміркованих поглядів Фред Аптон і Біллі Лонґ заявили в середу, що вони підтримають законопроект після того, як домоглися від Білого дому поправки. Поправка передбачає асигнування восьми мільярдів доларів упродовж п’яти років, щоб помогти заплатити за лікування людям з давніми медичними проблемами.

Аптон, автор кількох законопроектів про скасування програми Obamacare з часу її прийняття у 2010 році, заявив, що поправки зменшать оплату за страхування.

Важливою частиною програми Obamacare було те, щоб не дозволити страховим компаніям відмовити у страхуванні хворим з давніми медичними проблемами. Програма Obamacare надала страхування приблизно двадцятьом мільйонам американців, які дотепер не мали можливості платити за нього. Республіканці рішуче виступали проти цієї програми, кажучи, що вона надто дорога і несправедливо змушувала людей придбати її, щоб не бути оштрафованими.

Лідер демократичної меншості в Палаті представників Ненсі Пелосі заявила, що незважаючи на асигнування додаткових коштів, цього буде недостатньо, щоб мільйони американців могли придбати необхідне медичне страхування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG