Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 02:29

Трамп назвав вигоду для США головною умовою повернення до угоди щодо клімату


Президент Дональд Трамп оголошує про вихід США із Паризької угоди щодо клімату, Вашингтон, 1 червня 2017 року

Президент США Дональд Трамп заявив, що США виходять із Паризької кліматичної угоди, але негайно розпочинають переговори про вигідніші для Америки умови повернення до угоди, або ж формулювання принципово нової міжнародної домовленості, спрямованої на захист довкілля.

Дональд Трамп також наголосив, що абсолютно відданий захисту довкілля, але Паризьку кліматичну угоду у її нинішньому вигляді вважає шкідливою для американської економіки і такою, що надає переваги таким країнам, як Китай та Індія.

Паризька угода – угода в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (UNFCCC) щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 року. Паризька кліматична угода передбачає, що зобов’язання зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу беруть на себе всі держави, незалежно від ступеня їхнього економічного розвитку.

Президент США вважає, що взяті адміністрацією Барака Обами забов’язання щодо Паризької угоди призвели б до величезних втрат США, скорочення зайнятості у цілих галузях американської економіки і одночасного зростання кількості робочих місць в аналогічних галузях інших країн – через несправедливість цієї угоди, зазначив Трамп.

Президент США також наголосив, що готовий до негайних переговорів із законодавцями Демократичної партії для пошуку максимально вигідної США формули співпраці на міжнародному рівні з метою захисту довкілля.

«Для них Америка не на першому місці, а для мене – на першому», – наголосив Трамп, говорячи про закордонних критиків його позиції з приводу Паризької кліматичної угоди.

Мене обрали, щоб представляти громадян Піттсбурга, а не Парижа
Дональд Трамп

«Мене обрали, щоб представляти громадян Піттсбурга (промислове місто у США – ред.), а не Парижа», – підкреслив президент США.

Вихід із Паризької кліматичної угоди був передвиборчою обіцянкою Трампа. Заяву президента США привітали у Республіканській партії.

«Я аплодую рішенню президента США турбуватись передусім про наших працівників та енергетичну галузь», – твітує впливовий республіканець та колишній кандидат у президенти США Тед Круз.

Натомість екс-президент США Барак Обама заявив, що через рішення Трампа, США приєднались до кола країн, які «відкидають майбутнє».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG