Доступність посилання

ТОП новини
18 Липень 2018, Київ 16:09

Сенатори пропонують законодавчо закріпити санкції проти Росії

Сенатори США від обох партій дають зрозуміти, що підтримують внесення положення про посилення санкцій проти Росії в законопроект про економічні санкції проти Ірану в зв’язку з програмою Тегерана щодо розробки балістичних ракет.

У середу Сенат проголосував за продовження обговорення законопроекту про санкції проти Ірану.

Лідер республіканської більшості в Сенаті Мітч Макконнелл заявив, що підтримує ініціативу про внесення положення про санкції проти Росії в остаточний варіант законопроекту.

Голова комітету Сенату з міжнародних відносин Роберт Коркер, який вніс законопроект щодо Ірану, і голова комітету з банківської діяльності Майк Крейпо працюють над досягненням угоди з провідними демократами.

Відчувається серйозне роздратування, пов’язане з тим, що Росія втрутилася в наші вибори, а відповіді на це, фактично, так і не було
Джон Корнин

«Відчувається серйозне роздратування, пов’язане з тим, що Росія втрутилася в наші вибори, а відповіді на це, фактично, так і не було», – заявив сенатор Джон Корнин, другий за рангом республіканець у верхній палаті Конгресу.

Такий крок свідчить про те, що в Конгресі є сили, які хочуть перешкодити зусиллям президента Дональда Трампа щодо поліпшення відносин з Москвою.

Передбачається, що санкції проти Росії повинні покарати Москву за її дії в Україні та Сирії.

Крейпо і сенатор-демократ Шеррод Браун пропонують законодавчо закріпити і посилити існуючі санкції, зафіксовані в указах президента і стосуються російських енергетичних проектів і кредитного фінансування. Вони також пропонують ввести нові санкції щодо таких сфер російської економіки, як гірничодобувна і металообробна промисловість, а також залізничний сектор.

Представник Макконнелла Дейвід Попп припустив, що голосування щодо поправок про антиросійські санкції і заключне голосування щодо законопроекту відбудеться наступного тижня.

Положення, які визначають Ірану, дозволять Трампу вводити економічні санкції проти компаній і фізичних осіб, які свідомо надають Ірану матеріальну підтримку в його програмі випробувань балістичних ракет і терористичної діяльності.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG