Доступність посилання

ТОП новини
22 Квітень 2019, Київ 13:00

За сумніви у доцільності озброєння України дісталося міністру закордонних справ Німеччини


Колишній заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу висловив незадоволення позицією міністра закордонних справ Німеччини Зіґмара Ґабріеля, який у середу висловив скептицизм з приводу рішення США надати Україні летальні озброєння.

Міністр закордонних справ Німеччини не лише виступає проти того, щоб Україна отримала можливість захищати себе, але і підтримує проект «Північний потік-2», який загрожує позбавити Україну мільярдів у вигляді плати за транзит енергоресурсів

Як повідомляло агентство Reuters, спілкуючись із журналістами в Україні, Ґабріель заявив, що він сумнівається, що рішення США надати Україні летальні озброєння призведе до вирішення конфлікту на Донбасі.

Вершбоу, який працює в компанії колишнього генерального секретаря НАТО Андерса Фоґа Расмуссена (позаштатний радник президента України Петра Порошенка, міжнародний лобіст – ред.), так прокоментував позицію Ґабріеля.

«Міністр закордонних справ Німеччини не лише виступає проти того, щоб Україна отримала можливість захищати себе, але і підтримує проект «Північний потік-2», який загрожує позбавити Україну мільярдів у вигляді плати за транзит енергоресурсів», – твітує Вершбоу.

Як повідомляє МЗС України, міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель 3–4 січня здійснює робочий візит в Україну.

Як повідомляє інтернет-видання «Європейська правда», Ґабріель закликав до поліпшення відносин між США і Росією, зазначивши, що налагодження стосунків – в інтересах Європи.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG