27 Травень 2018, Київ 11:20

Україна знову без нагород на Олімпійських іграх? Живий блог

Найважливіші події шостого офіційного дня змагань, олімпійські залаштунки та останні новини

Коротко про головне

У Пхьончхані тривають XXІІІ зимові Олімпійські ігри. У шостий день офіційних змагань збірна України боротиметься у скелетоні, гірськолижному спорті, лижних гонках, біатлоні та санному спорті. Загалом на Олімпіаді-2018 під синьо-жовтим прапором виступають 33 спортсмени, проте за цей час жодний з них не зміг здобути нагороду. Крім того, найкращий результат збірної України у Пхьончхані – це 14 місце біатлоністки Віти Семеренко у спринтерській гонці. Чи зможе Україна сьогодні припинити низку невдач та нарешті вибороти нагороду?

У Пхьончхані завершується спортивний день. Вже завтра вболіваємо за Україну в скелетоні, фігурному катанні та лижних гонках. Дякуємо за увагу!

Традиційно ввечері читайте на сайті Радіо Свобода Щоденник Олімпіади - головні новини, олімпійські залаштунки та знайомство з Пхьончханом.

Пам'ятаєте, що завтра Владислав Гераскевич боротиметься за вихід до фіналу?

Збірна України з санного спорту стала останньою в естафеті. Золоту нагороду здобула збірна Німеччини, другий час показала команда з Канади, бронзову медаль вибороли австрійці

Чоловіча індивідуальна гонка завершилась. Найкращий результат серед українців продемонстрував дебютант Олімпійських Ігор Артем Тищенко. Він став 29-м. Подолав дистанцію за 51 хвилину 15,2 секунди.

Володимир Семаков став 31-м. Він фінішував з часом - 51 хвилина 32,1 секунди. Артем Прима - 46-й, Сергій Семенов - 53-й.

Олімпійським чемпіоном став норвежець Йоганнес Бьо. Яков Фак зі Словаччини здобув срібну нагороду. Третім став австрієць Домінік Ландентінґер.

Неочікувано один з легенд світового біатлону Мартен Фуркад став п'ятим.