Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 12:37

Російський міністр попереджає: сім сексуальних партнерів «гарантують безпліддя»


Ілюстраційне фото

У Росії міністр охорони здоров’я однієї з російських автономій має кілька медичних порад для жінок: будьте обережні, щоб у вас не було занадто багато статевих партнерів, перш ніж заводити дітей. Інакше, попереджає високопосадовець, ви не зможете народити.

«Якщо жінка має статеві стосунки з сімома чоловіками до народження її першої дитини, то це означає, що вона на 100 відсотків буде безплідною», – про це під час конференції 19 лютого заявив Володимир Вікторов, провідний високопосадовець з охорони здоров’я Чувашії. На цій конференції були присутні й голова Чувашиї Михайло Ігнатєв та інші чиновники.

Володимир Вікторов
Володимир Вікторов

Сам 48-річний Вікторов – стоматолог за спеціальністю. У березні 2017 року його призначили міністром охорони здоров’я Чувашиї, яка знаходиться приблизно в 700 кілометрах на схід від Москви. Аудіозапис його коментарів, опублікованих місцевим новинним порталом «Правда ПФО» і телеканалом «Дождь», викликало багато реакцій в соціальних мережах.

Приблизно 200 людей в залі, почувши це, почали перешіптуватись, що підштовхнуло батька двох дітей вигукнути: «Ця інформація є фактом! Цікава тема, чи не так?.. Подумайте над цим».

Коментарі Вікторова, які він зробив під час огляду минулорічних досягнень в Новочебоксарську, викликали шквал знущань та обурення в російських соціальних мережах, і дехто навіть почав сумніватися в його медичній кваліфікації.

Однак Міністерство охорони здоров’я Чувашії 20 лютого стало на захист Вікторова, виступивши із заявою головного лікаря регіону, мовляв, деякі хвороби, що передаються статевим шляхом, негативно впливають на жіночі репродуктивні системи.

Лікар Сергій Мілаєв зробив висновок, що навіть невелика кількість сексуальних партнерів, як і часта їх зміна, може призвести до безпліддя.

«Ми не радимо грати в рулетку [з вашим тілом]. Вам може не пощастити», – сказав Мілаєв.

«Нашим основним завданням, як батьків, є виховувати наших дітей щодо цнотливості, що є найнадійнішою гарантією здоров’я, у тому числі репродуктивного здоров’я, тому що будь-якому захворюванню легше запобігти, ніж лікувати», – додав він.

Ці коментарі з’явилися за іншими сумнівними медичними твердженнями чільних посадових осіб у галузі охорони здоров’я та соціальної політики в Росії, зокрема й про сексуальність.

У 2016 році Уповноважена з прав дитини при президенті Росії Анна Кузнецова говорила про аборти та телегонію (псевдонаукове уявлення в галузі репродуктивної біології, яке полягає у тому, що спадкові ознаки попередніх (особливо першого) статевих партнерів самиці начебто можуть передаватися тією чи іншою мірою усім її наступним нащадкам – ред.), а також «пам’ять вагіни», широко розкриваючи теорію про те, що кожен сексуальний партнер жінки може фізично й емоційно впливати на дитину, яку вона народжує потім.

(Над матеріалом працювали Mike Eckel, Michael Scollon та Тетяна Савчук)

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG