Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2019, Київ 16:32

Лідер протестів закликав вірмен «взяти паузу». Живий блог

Вранці 2 травня в Єревані та в інших містах Вірменії знову почалися акції громадянської непокори


2 травня в Вірменії пройшло зі страйком, блокадою інфраструктури і мітингами

Коротко про головне

2 травня в Єревані та в інших містах Вірменії знову почалися акції громадянської непокори. Їх проводили прихильники вірменського опозиційного політика, лідера протестного руху Нікола Пашиняна. Вони вимагали усунення від влади Республіканської партії та призначення Пашиняна прем’єр-міністром.

На фоні акцій непокори по всій країні фракція Республіканської партії Вірменії, яка наразі має більшість у парламенті, заявила, що на виборах прем’єр-міністра 8 травня підтримає кандидата, якого висуває одна третина парламенту. Після цього на багатолюдному мітингу на площі Республіки в Єревані лідер протестного руху Пашинян закликав своїх прихильників взяти паузу і відпочити.

Пашинян під час мітингу ввечері 2 травня
Пашинян під час мітингу ввечері 2 травня

Виступаючи на багатолюдному мітингу на площі Республіки в Єревані лідер протестного руху Нікол Пашинян закликав своїх прихильників взяти паузу і відпочити.

Це сталося після того, як фракція Республіканської партії Вірменії, яка наразі має більшість у парламенті, заявила, що на виборах прем’єр-міністра 8 травня підтримає кандидата, якого висуває одна третина парламенту.

Президент Вірменії Армен Сарґсян щойно провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Грузії Ґіорґі Квірікашвілі. Говорили про ситуацію в Вірменії.

Виконуючий обов'язки міністра культури Вірменії Армен Амірян склав повноваження. Він не назвав причин свого рішення

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG