Футзал: збірна України розгромила команду Косова на старті відбору ЧС-2020

Футзальний поєдинок, фото ілюстративне

Збірна України з футзалу в першому матчі основного раунду відбору на чемпіонат світу-2020 розгромила команду Косова – 7:1.

Косовці відкрили рахунок у середині першого тайму, але команді Олександра Косенка вдалося швидко відігратися зусиллями Артема Фаренюка. Перед перервою Петро Шотурма вивів Україну вперед – 2:1. По перерві хет-трик оформив Дмитро Сорокін, по голу забили Михайло Зварич і Тарас Королишин.

25 жовтня Україна зіграє проти Словенії, а 27 жовтня – проти Північної Македонії.

Усі поєдинки цієї групи відбуваються в столиці Північної Македонії Скоп’є. До наступного раунду вийдуть дві найкращі команди.

Україна, як і багато інших країн, не визнає односторонньо самопроголошеної незалежності частково визнаного Косова.