Доступність посилання

ТОП новини
15 квітня 2021, Київ 05:45

ГПУ просить довічного ув’язнення для Лозінського


Генеральна прокуратура України просить засудити Віктора Лозінського, колишнього народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко, до довічного ув’язнення. На засіданні Дніпровського районного суду Києва в понеділок сторона обвинувачення виступила під час дебатів.

Представник Генпрокуратури оголосив результати проведеного розслідування, свідчення очевидців, а також результати усіх експертиз.

Лозінського обвинувачують за шістьма статтями Кримінального кодексу у справі про вбивство жителя Кіровоградщини Валерія Олійника. Одна з цих статей – 115 (умисне вбивство) – передбачає покарання позбавленням волі терміном на 15 років або довічне ув’язнення.

Крім нього, в цій справі проходять прокурор Голованівського району Євген Горбенко, керівник райвідділу міліції Михайло Ковальський і єгер Василь Перепелиця.

Євгенові Горбенку Генпрокуратура пропонує призначити покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права працювати на посадах у правоохоронних органах на три роки і з конфіскацією майна; Василеві Перепелиці – призначити покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі; Михайлові Ковальському – призначити покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, а також на три роки позбавити права працювати в правоохоронних органах, без конфіскації майна.

При цьому представник прокуратури наголосив, що, враховуючи, що Ковальський сприяв розкриттю злочину, а також щиро розкаявся, прокуратура просить відтермінувати виконання вироку йому на три роки.

Досудове слідство у цій справі завершили в січні 2011 року. Справу на стадії допитів підсудних розглядав Дніпровський районний суд Києва.
XS
SM
MD
LG