Доступність посилання

ТОП новини

У Сумах стартувала безстрокова акція протесту «Поверни собі Україну!»


У центрі Сум у вівторок увечері відбувся мітинг у рамках безстрокової акції протесту «Поверни собі Україну!», що стартувала в місті, повідомляє агентство «УНІАН».

За повідомленням, у заході взяли участь близько тисячі сумчан, багато з яких тримали в руках плакати з протестними гаслами, а також державні прапори України.

Організатором акції виступила Громадська рада Сумщини.

Промовці на мітингу наголошували, що чинна влада привела до зубожіння народу замість обіцяного покращення життя «вже сьогодні», а її «репресивні» реформи спрямовані на «катастрофічне» погіршення добробуту простих людей.

На мітингу також виступив брат лідера «Народної самооборони» Юрія Луценка Сергій Луценко, який закликав сумчан звернутися до мешканців інших регіонів країни з проханням почати в своїх областях подібні акції і самим прийти і в наступні дні на продовження безстрокової акції.

На мітингу виступив також народний депутат України Юрій Гримчак, який закликав сумчан не боятися діючої влади, а відкрито заявляти про свої вимоги. За його словами, нинішня влада сама боїться народу.

Учасники акції протесту «Поверни собі Україну!», яку вони називають безстроковою, протестують проти «антинародних» дій нинішньої влади – постійного зростання цін на електроенергію, воду, тепло, газ, істотного підвищення цін на найнеобхідніші продукти, зокрема, гречку, борошно, олію, а також проти підвищення пенсійного віку, передбаченого пенсійною реформою, масового закриття лікарень і фельдшерсько-акушерських пунктів у рамках медичної реформи, і проти освітньої реформи, яка, за їхніми словами, «позбавляє наші села шкіл взагалі, а міста залишаються без українських шкіл», інформує агентство.
XS
SM
MD
LG