Доступність посилання

ТОП новини

Фомін каже, що ГПУ відсторонила його від захисту Кучми


Генеральна прокуратура відсторонила адвоката колишнього Президента Леоніда Кучми Ігоря Фоміна від захисту в кримінальній справі, порушеній проти екс-президента за підозрою в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Про це повідомив сам Фомін.

«Я відсторонений від захисту в зазначеній кримінальній справі... Я не зможу бути захисником у цій кримінальній справі, але я сподіваюся, що адвокатом Леоніда Даниловича я буду, оскільки контракт він із мною не розірвав», – сказав адвокат.

Фомін зауважив, що оскаржити це питання він може лише, звернувшись до Генерального прокурора України. «Я це обов’язково зроблю», – сказав він.

Також адвокат має право звернутися до суду у зв’язку з відводом його від захисту Кучми.

Він також повідомив, що не знає, чи проводиться очна ставка Кучми з колишнім співробітником президентської охорони Миколою Мельниченком.

Фомін висловив сумнів, що Кучма захоче брати участь в очній ставці без присутності адвоката. Захисник також висловив думку, що кримінальна справа проти екс-президента порушена незаконно.

«У мене дуже серйозні сумніви стосовно того, що прокуратура мала право порушити цю кримінальну справу в тому вигляді, у якому зараз вона є», – зазначив Фомін. За його совами, в цій справі є серйозні процесуальні порушення.

21 березня Генпрокуратура порушила справу проти Кучми за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе.
XS
SM
MD
LG