Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 10:27

Правозахисники: в установах МВС цього року загинули 15 людей


15 людей загинули в установах Міністерства внутрішніх справ за перші три місяці 2011 року, заявляє Харківська правозахисна група з посиланням на свої дані.

«Якщо подивитися на кількість таких випадків минулих років, то, за даними МВС, у 2009 23 людини загинули, у 2010-му – 51 людина. Якщо так буде й надалі, то до кінця року буде ще більше випадків, ніж минулого року – тобто близько 60, і ця тенденція не може нас не непокоїти. Вона потребує пояснень і певних дій, щоб запобігти таким випадкам», – сказав співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров сьогодні в Києві.

За його словами, більшість смертей є результатом тортур в установах МВС.

Як зазначив правозахисник, за фактом тортур прокуратура порушує дуже мало кримінальних справ, переважно – за перевищення влади та службових повноважень. «Існують показники, які необхідно виконувати... Коли працюють на показники, це призводить до того, що використовуються незаконні методи дізнання і слідства, щоб мати ці показники», – наголосив він.

У Харківській правозахисній групі особливо наголосили, що тенденція до збільшення кількості фактів незаконного насильства в міліції стає очевидною.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG