Доступність посилання

ТОП новини

У справі про загибель Чорновола МВС призначило експертизи


Міністерство внутрішніх справ призначило й проводить низку експертиз у кримінальній справі за фактом загибелі в ДТП колишнього лідера партії «Народний рух України» В’ячеслава Чорновола. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

«Кримінальна справа за фактом загибелі Чорновола перебуває на розслідуванні у Головному слідчому управлінні Головного управління МВС Києва. По ній проводяться необхідні експертизи. З моєї точки зору, там є окремі недопрацювання, які необхідно усунути… Там є моменти, які потрібно уточнити», – заявив міністр.

При цьому він не уточнив, які саме проводяться експертизи, однак зауважив, що після їх завершення можна буде говорити про якісь перспективи справи.

22 березня Генеральна прокуратура повідомила, що справу за фактом загибелі Чорновола передано на додаткове розслідування в Головне управління МВС у Києві.

В’ячеслав Чорновіл загинув в автокатастрофі в березні 1999 року неподалік від Києва. За версією МВС, яке на той час очолював Юрій Кравченко, аварія автомобіля, у якому їхав Чорновіл, сталася випадково.
XS
SM
MD
LG