Доступність посилання

ТОП новини

В Японії перевірять дані про радіаційне забруднення


Японське агентство з ядерної безпеки сьогодні вирішило переглянути інформацію про забруднення на пошкодженій АЕС «Фукусіма-1».

За деякими даними, радіаційне забруднення виявили в підземніх водах під двома з енергоблоків пошкодженої японської АЕС «Фукусіма-1», і під одним із них забруднення води в підземному тунелі у 10 тисяч разів перевищує нормальний рівень.

Оператор АЕС висловив припущення, що такі дані з’явилися через комп’ютерну помилку. Раніше принаймні одного разу вже заявляли про надзвичайно високий рівень радіації на АЕС, а пізніше мусили відкликати помилкове повідомлення.

Тож Агентство з ядерної та промислової безпеки заявило, що планує повний перегляд усіх замірів радіоактивності на АЕС, зроблених з 11 березня, коли в Японії стався потужний землетрус і цунамі, внаслідок яких загинули чи зникли безвісти близько 28 тисяч людей.

Тим часом японські ЗМІ сьогодні повідомили, що уряд розглядає питання про запровадження часткового державного управління на компанії-операторі «Фукусіми-1» на тлі занепокоєння тим, як вона бореться з кризою.
XS
SM
MD
LG