Доступність посилання

ТОП новини

Янукович не задоволений результатами роботи влади


Президент України Віктор Янукович поки що не задоволений результатами роботи влади. Про це він сказав у своєму виступі у Верховній Раді зі щорічним посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2011 році».

«Даючи загальну оцінку роботі влади за минулий період, чи можу я бути задоволений першими підсумками? Випереджаючи критиків та опонентів, одразу і відкрито скажу – ні», – сказав Янукович.

За його словами, із усіх задумів та планів на 2010 рік влада спромоглась реалізувати щонайбільше третину. «У чому я бачу причини низької ефективності – перш за все, 2010 рік засвідчив, що далеко не у всьому влада і суспільство були готові до запропонованих змін, бюрократизована державна машина, що виживала за будь-якої влади, по інерції намагається зберігати свої звичні механізми управління, свої адміністративні можливості та корупційні схеми тіньового заробітку», – наголосив Президент.

Янукович зауважив, що національний бізнес як великий, так і малий, поки займає вичікувальну позицію – або критика, або спостерігача. «Навіть так звані «Підприємницькі майдани» були скоріше критичною реакцією на дії уряду, ніж продуктивною пропозицією з конкретними і обґрунтованими проектами для влади», – наголосив він.

Президент зауважив, що на впровадження реформ також впливав і той фактор, що мільйони українців за 20 років незалежності держави втомилися від очікування якісних змін. «У певній мірі суспільство призвичаїлось виживати, спираючись на власні сили та можливості. Я розумію побоювання людей, що будь-які радикальні зміни можуть погіршити їх і без того складне життя», – зазначив Янукович.

«Але висновок категоричний: треба зламати практику зволікань та інерції, подолати розгубленість політики та подолати бюрократичний саботаж. Запит на зміни, якісні зміни, став ключовою вимогою до влади, бізнесу, громадськості», – наголосив Президент.
XS
SM
MD
LG