Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 15:15

Запорізьку облпрокуратуру треба відсторонити від справи «тризубівців» – активісти


Громадські активісти просять відсторонити Запорізьку обласну прокуратуру від справи про відпилювання голови погруддю Сталіна, де обвинуваченими проходять активісти «Тризубу». Про це заявила дніпропетровська громадська організація «ГРАД» у зверненні до Генпрокурора Віктора Пшонки.

У цьому посланні зазначено, що прокуратура Запорізької області, зокрема, гальмує притягнення до передбаченої законом відповідальності місцевих лідерів КПУ, які встановили погруддя Сталіну без відповідних дозволів. За інформацією активістів, всупереч рішенню Жовтневого райсуду від 31 березня цього року прокуратура досі не передала матеріали справи щодо комуністів до суду.

Координатор організації, правозахисник Василь Сухов у заяві також звернув увагу на зростання порушень правових норм правоохоронними і судовими органами України. Він наголосив, що це призводить до ухвалення незаконних рішень, тиску на підсудних.

«За цих обставин вважаємо за необхідне звернутись до ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи з пропозицією заслухати стан дотримання прав людини в Україні та розглянути питання щодо доцільності при цих умовах головування України в Раді Європи у другій половині 2011 року», – зазначив Василь Сухов.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG