Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв обіцяє скоро визначитися, чи балотуватися на другий термін


Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що не виключає можливості балотуватися на другий термін і що ухвалить рішення про це «в досить короткій перспективі».

В оприлюдненому в вівторок інтерв’ю, яке Медведєв дав напередодні Китайському центральному телебаченню перед своїм візитом до Китаю, він заявив, що таке рішення, «по-перше, має бути зрілим і, по-друге, має спиратися на наявну соціальну ситуацію, на наявний розклад політичних переваг і, найголовніше, на ставлення людей».

За словами Медведєва, для такого рішення треба зважити всі шанси і діяти з повним розумінням ситуації, і він розраховує, що таке розуміння сформується «в відносно короткій перспективі», після чого він про нього повідомить.

Раніше і нинішній президент Росії, і попередній, а нині прем’єр-міністр Володимир Путін не виключали можливості балотуватися на президентських виборах наступного року, але не висловлювалися про це напевно.

Конституція Росії забороняє обіймати посаду президента більш як два терміни поспіль (тому Путін після своїх двох термінів мусив поступитися Медведєву), але не забороняє балотуватися знову після перерви.
XS
SM
MD
LG