Доступність посилання

ТОП новини

Секретар Київради написав заяву про вiдставку – ЗМI


Секретар Київради Олесь Довгий цього тижня отримав вагомі аргументи на користь своєї відставки. Про це пише тижневик «Дзеркало тижня. Україна».

«Результати звiрки стенограми засiдань мiськради з подальшими розпорядженнями виявили розбiжностi з кiлькох великих об’єктiв, що називається фальсифiкацiєю i може закiнчитися кримiнальною статтею», – ідеться в тижневику.

Як повiдомляють джерела видання, Довгий проведе наступну сесiю і поставить на голосування питання про свою вiдставку. За наявною iнформацiєю, вiн уже написав заяву про вiдставку.

Найімовірнішим кандидатом на посаду секретаря Київради є депутат-регіонал Володимир Дейнега, пише «Дзеркало тижня. Україна». «За останньою iнформацiєю, адміністрація Президента i голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов схиляються до кандидатури регiонала. Саме Дейнега збирав пiдписи для скликання позачергової сесії», – повiдомляє тижневик.

«Володимир Дейнега всi цi роки очолював комiсiю з питань комунальної власностi, має вiдносний авторитет. Стверджують, що його пiдписи на одiозних рiшеннях вiдсутнi. Втiм, не варто забувати, що всi цi рiшення пройшли залу, де за них голосували регiонали. Зокрема i Дейнега», – пише видання.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG