Доступність посилання

ТОП новини

Вугільна галузь має перспективи – Янукович


У вугільної галузі України сьогодні є перспективи, заявляє Президент України Віктор Янукович.

Глава держави зазначив, що всі роки незалежності України ситуація у вугільній галузі була дуже складною, особливо в період реструктуризації, коли «фактично було завдано найбільшого удару по вугіллю».

За його словами, Україна має концепцію стратегії реформування вугільної галузі, де «на перше місце в цій стратегії ми поставили соціальні умови для шахтарів».

Янукович нагадав, що з березня цього року зросли зарплати у гірників. Приміром, у гірників очисного вибою середня зарплата становить 6870 гривень, у прохідника – 6530 гривень. «Поетапне зростання зарплати шахтарів проводитиметься і надалі», – пообіцяв Президент.

Він зазначив, що сьогодні в країні підтримується енергетичний баланс «десь на рівні 100 мільйонів тонн щорічного видобутку».

Янукович також повідомив, що вже передбачене будівництво кількох шахт. «Жодна шахта, запаси якої розвідані, не буде закрита. Деякі шахти будуть відновлені, відкачана вода з них, адже вони знаходяться в затопленому стані, і ми повертатимемо їх у робочий стан», – запевнив Президент.
XS
SM
MD
LG