Доступність посилання

ТОП новини
06 травня 2021, Київ 04:25

Столичні новини


Столичні новини

Київ, 4 квітня 2001 - 4 квітня на засіданні Кабінету міністрів України ухвалено постанову “ Про перехід об”єднаної енергетичної системи України на паралельну роботу з єдиною енергетичною системою Російської Федерації”. Про це повідомила прес-секретар прем”єр-міністра України Наталія Зарудна. Згаданий документ передбачає , що перехід на паралельну роботу двох енергосистем буде здійснено у квітні, конкретну дату ще не визначено. Суть такого кроку полягає у намірах сторін здійснювати комерційні перетоки електроенергії, брати участь у інвестиційній співпраці, в організації експорту електроенергії.

4 квітня екс-віце- прем”єр Юлія Тимошенко дала інтерв”ю газеті “ Ізвєстія”. Вона заявила про свій намір організувати референдум щодо відставки президента України і провести дострокові прези- дентські вибори. За її словами, в опозиції вистачить сил, щоб ініціювати референдум і не допустити фаль- сифікацій . Окрім цього, Юлія Тимошенко створює штаб зі збору усіх матеріалів, які підтверджують , що результати голосування на останніх президентських виборах – підроблено.

Президент України почав зустрічі з керівництвом найбільших християнських церков України . 4 квітня Леонід Кучма прийняв главу Української православної церкви Київського патріархату Філарета і предстоя- теля УАПЦ Мефодія. Йшлося про зближення позиції церков у об”єднанні. Лідером позитивного рейтингу соціологічного опитування Центру політичного аналізу у березні стала Юлія Тимошенко, негативний очолив Леонід Кучма.

Про це повідомили сьогодні під час прес-конференції керівники науковового журналу “Політична думка” Володимир Полохало та Олександр Дергачов.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG