Доступність посилання

ТОП новини

«Президент України є єдиною політичною фігурою, яка може і повинна розставити всі крапки над «і» в майбутній долі уряду»


«Президент України є єдиною політичною фігурою, яка може і повинна розставити всі крапки над «і» в майбутній долі уряду»

Про це заявив директор Інституту політики Микола Томенко під час громадських слухань, присвячених обговоренню виконання програми уряду «Реформи заради добробуту».

М.Томенко наголосив, що Президент обов’язково має бути присутнім в парламенті 17 квітня під час звіту уряду і 19 квітня під час голосування по цьому питанню, і публічно представити народним депутатам свою позицію як Президента, чи повинен діючий уряд працювати далі.

М.Томенко зазначив, що необхідність присутності Президента України в парламенті пов’язана з тим, що сьогодні вже зібрані підписи депутатів про внесення до порядку денного пленарного засідання питання про відповідальність уряду і відпрацьований відповідний проект Верховної Ради. Підписи за внесення до порядку денного ВР питання про недовіру урядові зібрали фракції КПУ, СДПУ(О), «Трудова Україна», Демсоюз та «Яблуко».

На думку М.Томенка, процес збору підписів щодо відповідальності уряду переслідує лише одну мету - «відправити уряд у відставку».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG