Доступність посилання

ТОП новини

Рішення про надання статусу біженця українському офіцеру Миколі Мельниченку жодним чином не відображає ніякої зміни американської політики стосовно України, заявив посол США в Україні Карлос Паскуаль


Рішення про надання статусу біженця українському офіцеру Миколі Мельниченку жодним чином не відображає ніякої зміни американської політики стосовно України, заявив посол США в Україні Карлос Паскуаль журналістам у вівторок

За його словами, США зобов'язалися співпрацювати з Україною, як зі своїм партнером у Центральній Європі, і витримують це зобов'язання.

Коментуючи надання статусу біженця майору Мельниченку, К.Паскуаль сказав, що кожна людина має право подати заяву про отримання статусу біженця. "Це не політичне питання", - особливо наголосив К.Паскуаль. За його словами, інтерв'ю претендентів і рішення щодо них приймають кар'єрні працівники Служби натуралізації та імміграції США.

Американський посол також зазначив, що він коментує ситуацію, що склалася в зв'язку із заявою Міністерства закордонних справ України з цього приводу, тоді як в звичайних випадках посольство не коментує питання, пов'язані з наданням статусу біженця.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG