До складу цієї групи увійшли Тарас Чорновіл, Олесь Доній, Володимир Чемерис, Тарас Стецьків, В'ячеслав Кириленко, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в президії комітету "За правду".
Цій групі делеговані права на узгодження спільних з іншими опозиційними силами акцій. Рішення в п'ятірці приймаються шляхом консенсусу і правомочні при наявності всіх п'яти підписів під документами. Ніхто інший не уповноважений виступати від імені комітету з питань координації спільних акцій, відзначили в керівництві об'єднання "За правду".
Комітет вважає за необхідне координувати акції з усіма іншими демократичними структурами, і, зокрема, Форумом національного порятунку і Громадським комітетом захисту Конституції "За Україну без Кучми".
Цій групі делеговані права на узгодження спільних з іншими опозиційними силами акцій. Рішення в п'ятірці приймаються шляхом консенсусу і правомочні при наявності всіх п'яти підписів під документами. Ніхто інший не уповноважений виступати від імені комітету з питань координації спільних акцій, відзначили в керівництві об'єднання "За правду".
Комітет вважає за необхідне координувати акції з усіма іншими демократичними структурами, і, зокрема, Форумом національного порятунку і Громадським комітетом захисту Конституції "За Україну без Кучми".