Доступність посилання

ТОП новини

ТУРЧИНОВ сказав, що слова М.ОБІХОДА «зайвий раз підкреслюють політичний і замовний характер справи Ю.ТИМОШЕНКО»


ТУРЧИНОВ сказав, що слова М.ОБІХОДА «зайвий раз підкреслюють політичний і замовний характер справи Ю.ТИМОШЕНКО»

«Натяки» заступника генерального прокурора України Миколи ОБІХОДА про те, що Генпрокуратура після скасування Верховним Судом України рішення про арешт Юлії ТИМОШЕНКО, можливо, висуне їй нові звинувачення і знову заарештує, керівник фракції «Батьківщина» Олександр ТУРЧИНОВ вважає тиском на суд і шантажем на адресу голови Верховного Суду Віталія БОЙКА.

В інтерв’ю агенству УНІАН О.ТУРЧИНОВ сказав, що слова М.ОБІХОДА «зайвий раз підкреслюють політичний і замовний характер справи Ю.ТИМОШЕНКО. Вони вже навіть не удають, що намагаються проводити якесь «розслідування», а лише прагнуть за будь-яку ціну кинути за грати одного з лідерів об’єднаної демократичної опозиції».

За словами О.ТУРЧИНОВА, «М.ОБІХОД, незважаючи на те, що на фальсифікацію справи Ю.ТИМОШЕНКО працює, мабуть, уся прокуратура, так досі нічого не сказав ні про так звані «злочини» Ю.ТИМОШЕНКО, не навів жодних фактів, що свідчили про її причетність до правопорушень, осоромив Генпрокуратуру в суді, коли останній скасовував рішення про арешт Ю.ТИМОШЕНКО, бо те, що «несли» представники Генпрокуратури в суді, викликало просто шок у всіх людей, вже не кажучи про фахівців».

Викликає подив, сказав О.ТУРЧИНОВ, що «в той час, коли ледь не вся Україна намагається довести Раді Європи, що ми демократичні і гуманні, що нас не треба виключати з цієї організації, М.ОБІХОД своїми діями і висловлюваннями, які каменя на камені не лишають від усіх принципів права і законності, фактично заявляє, що він плювати хотів на Європу та її демократію».
XS
SM
MD
LG