Доступність посилання

ТОП новини
11 травня 2021, Київ 20:56

На думку російських журналістів, сьогодні офіційно Москва не на стороні Віктора Ющенка


На думку російських журналістів, сьогодні офіційно Москва не на стороні Віктора Ющенка

Москва, 24 квітня 2001 ― Здається цього разу дії прихильників уряду, які перекрили рух на вулиці Грушевського були помітні не тільки в Україні, але і за її кордонами. На думку російських спостерігачів, мова може йти про те, що для багатьох представників опозиції уряд Ющенка сьогодні є певною надією на зміни, на продовження економічних перетворень в Україні. І саме тому, сьогодні можна говорити про те, що рішення українського парламенту щодо відставки цього уряду буде сприйматися, як розчарування для української опозиції. Однак, в колах близьких до російського уряду говорять про те, що з великою цікавістю очікують рішення Верховної Ради України. Як вважають тут, уряд Ющенка навряд чи може вважатися за уряд зручний для переговорного процесу з Росією. І останні зустрічі прем’єр-міністрів України і Російської Федерації це довели.

На думку російських журналістів, які висвітлюють українські події є очевидним, що сьогодні офіційно Москва не на стороні уряду Віктора Ющенка. І саме тому від українського парламенту очікують не тільки відставки цього уряду, але і призначення такого уряду, який міг би вести плідний, на думку російської сторони, переговорний процес з Російською Федерацією.

Таким чином, тут будуть розуміти, що дійсно відбулося довкола уряду Віктора Ющенка навіть не після того, як буде ухвалено рішення про відставку, а після того, як буде призначений новий прем’єр-міністр України.

У Москві знають людей, з якими вже давно йдуть переговори і можна очікувати, що у президента України Леоніда Кучми будуть певні контакти з російським президентом Володимиром Путіним та представниками найближчого оточення Володимира Путіна тоді, коли мова піде про нового керівника українського уряду. Москва в таких контактах, принаймні є зацікавлена.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG