Доступність посилання

ТОП новини

На думку російських журналістів, сьогодні офіційно Москва не на стороні Віктора Ющенка


На думку російських журналістів, сьогодні офіційно Москва не на стороні Віктора Ющенка

Москва, 24 квітня 2001 ― Здається цього разу дії прихильників уряду, які перекрили рух на вулиці Грушевського були помітні не тільки в Україні, але і за її кордонами. На думку російських спостерігачів, мова може йти про те, що для багатьох представників опозиції уряд Ющенка сьогодні є певною надією на зміни, на продовження економічних перетворень в Україні. І саме тому, сьогодні можна говорити про те, що рішення українського парламенту щодо відставки цього уряду буде сприйматися, як розчарування для української опозиції. Однак, в колах близьких до російського уряду говорять про те, що з великою цікавістю очікують рішення Верховної Ради України. Як вважають тут, уряд Ющенка навряд чи може вважатися за уряд зручний для переговорного процесу з Росією. І останні зустрічі прем’єр-міністрів України і Російської Федерації це довели.

На думку російських журналістів, які висвітлюють українські події є очевидним, що сьогодні офіційно Москва не на стороні уряду Віктора Ющенка. І саме тому від українського парламенту очікують не тільки відставки цього уряду, але і призначення такого уряду, який міг би вести плідний, на думку російської сторони, переговорний процес з Російською Федерацією.

Таким чином, тут будуть розуміти, що дійсно відбулося довкола уряду Віктора Ющенка навіть не після того, як буде ухвалено рішення про відставку, а після того, як буде призначений новий прем’єр-міністр України.

У Москві знають людей, з якими вже давно йдуть переговори і можна очікувати, що у президента України Леоніда Кучми будуть певні контакти з російським президентом Володимиром Путіним та представниками найближчого оточення Володимира Путіна тоді, коли мова піде про нового керівника українського уряду. Москва в таких контактах, принаймні є зацікавлена.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG