Доступність посилання

ТОП новини

Миколаїв: новини політичного життя


Миколаїв: новини політичного життя

Миколаїв, 26 квітня 2001 – У приміщенні миколаївської обласної державної адміністрації проведено засідання “круглого столу” за участю представників політичних партій регіону. Учасники заходу обмінялися думками з приводу актуальних економічних та політичних проблем регіону.

Подібні зустрічі стали вже традиційними.

Перед представниками політичних партій присутніми на засіданні “круглого столу” виступив з доповіддю голова миколаївської обласної держадміністрації Олексій Гаркуша. Він розповів про нинішній стан справ у різних галузях виробництва та на промислових підприємствах області.

Стало відомо про те, що у Миколаївській області здобутки нині мають легка та атомна промисловості. Загальне зростання, як було заявлено Олексієм Гаркушею, досягло двадцяти одного відсотка. Відновлено роботу колись непрацюючого Ольшанського цементного заводу, на 52% зросла кількість тих хто нині довіряє і відкриває рахунки у регіональних банках.

Що ж до сільського господарства, то зазначалося, що, хоч зроблено багато, є і недоліки. Чимало на засіданні “круглого столу” сказано про зловживання та порушення під час реформування агропромислового комплексу на селі.

Голова миколаївської крайової організації Народного Руху України Юрій Діденко порушив перед губернатором питання про вже тривалу перерву у трансляції програм української служби радіостанції “Свобода” на хвилях радіо Миколаєва. На думку пана Діденка, передачі радіо “Свобода” і далі залишаються вельми актуальними і популярними не лише на Південних теренах України, бо саме на її хвилях можна почути заборонені на державних мас-медіях думки про актуальні теми українського життя.

Голова облдержадміністрації Олексій Гаркуша відкинув думку про політичну цензуру щодо програм радіо “Свобода” та пообіцяв допомогти адміністрації радіо Миколаїв усунути існуючі, за його словами, “технічні проблеми”.

Пан Гаркуша проігнорував прохання представників політичних партій висловити власну оцінку діяльності українського уряду на чолі з Віктором Ющенком.

Лідери партій вважають цю роботу успішною та спрямованою на подальше реформування економіки країни та підвищення життєвого рівня українських громадян.

На засіданні “круглого столу” було висловлено занепокоєння і з приводу становища у Первомайському районі Миколаївської області, де минулого року мала місце екологічна катастрофа і масові отруєння серед дітей. Йшлося про те, що гроші на підтримку постраждалих ще не надійшли у належному обсязі.

Саме тому наступне засідання “круглого столу” політичних партій буде проведено саме у Первомайському районі.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG