Доступність посилання

ТОП новини

Рада Форуму національного порятунку висловлює свою підтримку проведенню референдуму за народною ініціативою стосовно дострокового припинення повноважень Президента КУЧМИ та зміни системи влади


Рада Форуму національного порятунку висловлює свою підтримку проведенню референдуму за народною ініціативою стосовно дострокового припинення повноважень Президента КУЧМИ та зміни системи влади

«Усвідомлюючи, що подальше перебування Леоніда КУЧМИ на посаді глави держави несе для народу України катастрофічні наслідки, Рада Форуму національного порятунку висловлює свою підтримку проведенню референдуму за народною ініціативою стосовно дострокового припинення повноважень Президента КУЧМИ та зміни системи влади», - йдеться у зверненні Форуму, переданому учора УНІАН.

«Задля досягнення цієї мети закликаємо всіх громадян - патріотів України, представників політичних партій, громадських організацій та рухів об’єднати зусилля для підготовки і проведення референдуму».

Одночасно Рада ФНП закликає депутатів Верховної Ради ухвалити рішення про початок процедури імпічменту Президента.

27-го квітня створено Всеукраїнський штаб з організації проведення референдуму за народною ініціативою щодо проголошення відставки Леоніда КУЧМИ з поста Президента України . Очолила штаб лідер партії "Батьківщина" Юлія ТИМОШЕНКО. До штабу увійшли більше 50 партій, рухів, громадських організацій та об'єднань.
XS
SM
MD
LG