Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у Києві в Маріїнському палаці почалися українсько-туркменські переговори в рамках офіційного візиту в Україну Президента Туркменістану Сапармурата Ніязова


Сьогодні у Києві в Маріїнському палаці почалися українсько-туркменські переговори в рамках офіційного візиту в Україну Президента Туркменістану Сапармурата Ніязова

Перед початком переговорів, згідно з протоколом офіційної зустрічі, Президент України Леонід Кучма зустрів С.Ніязова біля Маріїнського палацу. Перед президентами пройшла рота почесної варти. Спочатку відбулися переговори віч-на-віч Л.Кучми та С.Ніязова, а потім - у розширеному складі.

Президент Туркменістану Сапармурат Ніязов сьогодні на прес-конференції після закінчення українсько-туркменських переговорів заявив, щоТуркменістан у 2002-2006 роках поставить Україні 250 млрд. куб. м газу.

Угода про постачання туркменського газу в Україну дозволить значною мірою диверсифікувати джерела газопостачання країни і "забезпечить практично повністю потребу України в газі", вважає президент України Леонід Кучма.

Про це він заявив сьогодні у Києві після підписання цієї угоди.

Відповідаючи на запитання журналістів, наскільки підписаний документ дозволить диверсифікувати джерела газопостачання і зменшити залежність України від Росії у газовій галузі, Л.Кучма сказав: "Я не ставив би питання під такою точкою зору - залежність України від Росії в постачанні газу".

Україна і Росія "залежать один від одного, тому що головна труба в Європі йде через Україну", – наголосив Л.Кучма.

С.Ніязов на чолі офіційної туркменської делегації перебуватиме в Україні з 13 до15 травня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG